טשטוש והעלמת קמטים – תיאור חוויה ממקור ראשון

לקראת יום הולדתי ה-65 החלטתי לפרגן לעצמי ולהטיב עם מראה פניי.
ניחנתי בעור דק, ברגישות רבה וכל שריטה או פגיעה עורית קלה משאירה לי סימנים שחולפים אומנם, אך לאחר תקופה ארוכה מהרגיל. למרות הכל הייתי נחושה לעבור טיפול בהזרקות כיון שניתוח מרתיע אותי בשלב זה. (אני דיי פחדנית מטבעי)
אחרי בירור קפדני בחרתי ברופא שיזריק לי ולא עם מעט חששות... בכל זאת.. בגילי המתקדם... זריקות בפנים...

הפגישה עם הרופא הסירה ספקות מליבי. קיבלתי הסבר מקיף ומקצועי שענה על כל שאלותיי ואף הוסיף לי מיידע רלוונטי. ההסבר המפורט הרגיע אותי והרגשתי שיש לי על מי לסמוך. כך שהפקדתי את פניי בידיו. הרופא (בעל ניסיון רב) הציע לי להתחיל בשישה מזרקים כדי להעלים את הקמטים הקשים ולמלא את אזורי הפנים שהתרוקנו עם השנים. היססתי... הופתעתי... כי הייתי בטוחה שבשניים שלושה מזרקים אגיע לתוצאה טובה. גם המחיר הרתיע אותי במקצת.
הרופא היה אדיב וסבלן והסביר לי שבגילי ישנה התרוקנות של הפנים וברגע שיתחיל להזריק אראה במו עיניי את ההבדלים בין אזור מלא בחומר לבין האזור שעדיין לא עבר טיפול.
כשראיתי את גודלו של המזרק שמכיל את חומר המילוי, הבנתי שלא מדובר בכמות עצומה של חומר ואחרי שהרופא הזריק לי את כל תוכנו כבר תיארתי לעצמי שאכן פניי זקוקות לחומר רב יותר משחשבתי.

וכך לסירוגין - שימוש בקנולה - מן צינורית המאפשרת מילוי רב של חומר לשטח נרחב בדקירה אחת בלבד - באזורים הניתנים לכך, ושימוש בהזרקות מקומיות באזורים אחרים, כשאחרי כל מזרק שהתרוקן הרופא מציין את מספרו, מראה לי אותו וזורק אותו לפח...

בלי לשים לב הגענו לשישה מזרקים ועדיין הייתה אפשרות להשתמש בעוד ועוד מזרקים כדי להגיע לתוצאה מקסימלית.
ההליך עצמו היה פחות טראומטי משתיארתי לעצמי. הרופא הסביר לי שחומרי המילוי כוללים גם חומרים מאלחשים, כך שאחריי ההזרקה הראשונה כאבי הדקירות פחתו פלאים.

לפני שהרופא ניגש לתהליך ההזרקה הוא צילם את פני בכל זווית אפשרית וכך עשה גם בסופו של הטיפול  כדי שאוכל לראות במו עיניי את השינוי (מסתבר שמדובר בשגרה בכל טיפול העלמת קמטים..)  לקראת סופו של הטיפול, ולבקשתי, הזריק הרופא מעט בוטוקס לטשטוש קמטים במצחי.

ואז, כשהציג הרופא בפניי את תמונות ה- לפני והאחרי ראיתי בצורה ברורה ביותר את השינוי!!!
למרות פניי המעט אדומים, ללא איפור ועם כמה שטפי דם שבדרך - השיפור היה משמעותי ביותר. התלהבתי מאוד ורציתי להוסיף עוד מזרק או שניים אבל הרופא הציע לי לעשות הכל בצורה הדרגתית. לתת לפניי להחלים ולהגיע למצבם הטבעי ורק אחר כך לבדוק אפשרות... להסתפק בקיים או להמשיך ולהוסיף עוד ועוד.
מאוד מצאה חן בעיניי גישתו של הרופא. הכל במידה ובהדרגה.

היום- כחודשיים אחרי הטיפול, כשהנפיחויות ושטפי הדם הקטנים כבר מזמן מאחורי, אני זוכה למחמאות רבות על מראה פניי הרענן ("היית אצל קוסמטיקאית היום??") ועל כך שאני נראית צעירה מתמיד, והעיקר - כשאני מביטה במראה אני נהנית!!

Tags:  העלמת קמטים טשטוש קמטים

צור קשר

ד"ר אורי וייסמן - רפואה אסתטית
החרש 16 נס ציונה
לקביעת תורים ופגישות יעוץ: 072-220-2787
מייל: info@orimd.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!

טשטוש והעלמת קמטים – תיאור חוויה ממקור ראשון